Mocny Kadr - Wystawy - Mocny Kadr - Opolski Magazyn Fotograficzny

Mocny Kadr - Wystawy

W naszej fotogalerii pokazujemy zdjęcia, które prezentowaliśmy w ramach wystaw, które już zorganizowaliśmy. W większości, są to fotografie, które nie były publikowane w magazynie.

 

Tegoroczna edycja Opolskiego Festiwalu Podróżniczego została otwarta wernisażem, na którym Florian Spring, młody fotograf z Berna, zaprezentował swój cykl „To the roots”.

 

30 lat po katastrofie w Czarnobylu - Patryk jedzie do Prypeci. W labiryncie zniszczonego miasta szuka jednego adresu...

 

Wystawa, którą przez cały wrzesień można było oglądać w Kafce w Opolu - tym, którzy nie mieli okazji zobaczyć - polecamy zdjęcia w naszej fotogalerii.

 

Podążając za swoją pasją Mariusz tym razem trafił do Gambii, gdzie realizował portrety mieszkańców aparatem Instax do zdjęć natychmiastowych. Efekty również były błyskawiczne - magia tych fotografii wywoływała lawinę uśmiechów i radości - tak w największy

 

Wystawa, którą zorganizowaliśmy we współpracy z Opolskim Towarzystwem Fotograficznym oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu. można ją było oglądać przez cały lipiec w Fotogalerii MBP w Opolu.

 

6 Listopada 2015 w Galerii Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera w Opolu dobyło się uroczyste otwarcie wystawy. Autorzy: Michał Nowik i Piotr Chrobak